Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni zatrudni:

Sekretarkę medyczną/Sekretarza medycznego do pracy w Klinice UCMMiT

 

Forma i wymiar zatrudnienia wg preferencji pracownika - warunki pracy i płacy do uzgodnienia

Oferujemy pracę w życzliwej i przyjaznej atmosferze

 

Od kandydatów wymagamy:

 • bezwzględnej znajomości rozliczeń z NFZ, programów informatycznych służących do rozliczeń z NFZ i rynku usług medycznych
 • znajomość zagadnień związanych z usługami medycznymi
 • umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych i sprawozdań
 • minimum 3 letni staż w pracy na w/w stanowisku
 • znajomość nowoczesnych technik prowadzenia sekretariatu ( np. e-sekretariat )
 • znajomość zagadnień formalno-prawnych związanych z funkcjonowaniem oddziału szpitalnego (rejestry, regulaminy, instrukcje itp.)
 • biegła znajomość instrukcji kancelaryjno-archiwalnej
 • umiejętność redagowania pism i wewnętrznych zestawień
 • biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft, Internet)
 • duża umiejętność samodzielnej organizacji pracy
 • dyspozycyjność, obowiązkowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

 

Prosimy o kontakt w siedzibie szpitala:

81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 9b

Dział Kadr i Organizacji

I piętro, p.28, tel. 58-6998-601


Dokumenty aplikacyjne można przesłać pocztą e-mail na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY W UCMMiT

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej z siedzibą w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 9 b.

Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w obecnych i kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych.

Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych UCMMiT we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych.

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych UCMMiT: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz ksero dowodu osobistego.